piątek, 27 lipca 2012

szybki news

Dziennik Polski 19.07.2012

Strefa płatnego parkowania rozszerzona o Grzegórzki, Zwierzyniec i Krowodrzę, a bez Starego Podgórza? Taki scenariusz jest realny i może zostać jesienią przegłosowany przez Radę Miasta Krakowa. Gdyby tak się stało, to opłaty za postój na nowych terenach mogłyby zostać wprowadzone wiosną przyszłego roku.

Gazeta Krakowska 19.07.2012

Na ostatniej sesji przed wakacjami radni wstrzymali się od rozszerzenia strefy o Grzegórzki i Stare Podgórze. Pod koniec sierpnia miasto kolejny raz będzie chciało ich przekonać do tego pomysłu. Dodatkowo w projekcie uchwały ma się pojawić także strefa na Zabłociu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz