niedziela, 29 lipca 2012

przegląd prasy


Dziennik Polski 28.07.2012

W czwartek, po południu patrol Straży Miejskiej został wezwany do samochodu, który stał tuż przy wjeździe do tunelu pieszo-rowerowego pod Dworcem Głównym od strony ul. Pawiej.

Co ciekawe, kierowca przypuszczając, że może mieć kłopoty, pozostawił za szybą auta kartkę ze swoim numerem telefonu. Przybyli na miejsce funkcjonariusze szybko więc mogli dowiedzieć się, kto jest właścicielem auta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz